Janáčkova akademie múzických umění v Brně

JAMU v Brně - Organizační struktura - Knihovna

Music Online

hudební databáze Alexander Street Press
zvuková knihovna, hudebniny, encyklopedie
Upozornění
Hudební databáze Music online jsou elektronický informační zdroj (EIZ) pro vědu, výzkum a výuku na JAMU. Jedná se o komerční informační zdroj, k němuž JAMU platí licenční přístupový poplatek do 31.12.2019 a je určen pouze zaměstnancům a studentům JAMU a výhradně jen pro jejich akademickou potřebu.
Pro vstup do databáze klikněte sem.


Nové rozhraní platformy Alexander Street Press
Společný přístup pro Music Online: Listening:
http://search.alexanderstreet.com
Pro referenční zdroje platí zatím stávající linky.
Přes nové rozhraní můžete vyhledávát ve všech textech, partiturách, audio a video nahrávkách z jednoho místa.


Obsah pro výuku a studium
  • Oborové stránky - Webové stránky pro jednotlivé akademické obory představují nové prameny, nejžádanější obsah a dále nástroje specifické pro jednotlivé vědní obory dle doporučení odborníků.
  • Klipy a doporučení od editorů - Přes tisíc akademiků již vytvořilo tisíce playlistů a video klipů a obohatili je o anotace. Najděte odborníky ve svém oboru a využijte jejich klipy nebo si vytvořte jednoduše své vlastní.
  • Nahrávky s vysokým rozlišením - Tisíce video nahrávek se dá přehrávat na 2,5 mbps. A bude jich přibývat více spolu s tím, jak bude přibývat nový obsah ve video kolekcích.
  • - uvidíte, jak vytvářet klipy, využívat aplikace a pokročilé nástroje z pohledu uživatele a/nebo knihovníka.Připomínky, náměty, hlášení chyb zasílejte na e-mail: kasperkevicovajamucz nebo jspaciljamucz
Poslední aktualizace dokumentu 14.3.2014