Janáčkova akademie múzických umění v Brně

JAMU v Brně - Organizační struktura - Knihovna

Taylor & Francis eBooks

databáze elektronických knihDatabáze Taylor & Francis eBooks: Taylor & Francis eBooks je licencovaná databáze elektronických knih. JAMU má předplaceno více než 80 titulů a několik dalších desítek knih je přístupno v režimu open access. Jedná se zejména o tituly z oblasti divadla, divadelní techniky a digitálních technologií. Kompletní přehled titulů naleznete zde.

Dokumenty označené zelenou značkou patří do kolekce, k níž JAMU hradí licenční poplatek; dokumenty označené hnědou značkou patří mezi tituly přístupné v režimu open access. K ostatním dokumentům není přístup zajištěn. Při vyhledávání můžete využít filtr „Show content I have access to“.

Do 30. 6. je dočasně umožněn přístup do kompletního obsahu databáze. Přístup byl umožněn vzhledem k současné epidemiologické situaci. Dočasně zpřístupněné tituly jsou určeny pouze k prohlížení online, není možné je stahovat.


Upozornění
Databáze Taylor & Francis eBooks je elektronický informační zdroj (EIZ) pro vědu, výzkum a výuku na JAMU. Jedná se o komerční informační zdroj, k němuž JAMU platí licenční přístupový poplatek a je určen pouze zaměstnancům a studentům JAMU, a to výhradně jen pro jejich akademickou potřebu.
Pro vstup do databáze klikněte sem.Připomínky, náměty, hlášení chyb zasílejte na e-mail: folkovajamucz nebo jspaciljamucz
Poslední aktualizace dokumentu 28.5.2020